Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Aktualności - Kierunek ORLEN

Ruszył Program Stażowy Kierunek ORLEN

 
17 czerwca w Płocku odbyło się spotkanie powitalne dla studentów i absolwentów, którzy wyłonieni zostali w procesie rekrutacji do Programu Stażowego Kierunek ORLEN.
 
Program płatnych 6-miesięcznych staży jest realizowany w PKN ORLEN, ANWIL, ORLEN CUK - Centrum Usług Korporacyjnych, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe, ORLEN Serwis. Ekspansja programu stażowego jest skorelowana z budowaniem wizerunku Grupy ORLEN jako pożądanego miejsca pracy i wzmacnia komunikację różnorodności Spółek Grupy Kapitałowej oraz benefitów płynących z możliwości rozwijania kariery w Grupie ORLEN.
 
Zgodnie z założeniami programu Stażyści realizują zadania merytoryczne zgodne z wykształceniem oraz przy wsparciu opiekuna. Uczestniczą w pracach zespołu, aby w ciągu kilku miesięcy przygotować się do pracy na docelowym stanowisku w zespole, w którym odbywają staż. Celem programu jest praktyczne przygotowanie stażystów do pracy. W tym roku w ORLEN Południe swoich sił w dziale Technologia i Rozwój spróbuje jedna stażystka.
 
Wszystkim uczestnikom programu życzymy powodzenia! 
 
 

Marki Grupy ORLEN