Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Kierunek ORLEN - Aktualności
Aplikuj do  programu stażowego Kierunek ORLEN
 
Zapraszamy studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów do aplikowania na  6 miesięczne, płatne staże w programie Kierunek ORLEN.  Program umożliwia zdobycie doświadczenia zawodowego w ramach jednej z kilkunastu specjalizacji, w jednej ze Spółek Grupy: PKN ORLEN, Anwil, Orlen CUK, Orlen Laboratorium, Orlen Paliwa, Orlen Południe oraz Spółki Grupy Energa: Energa OZE, Energa Enspirion. Oferujemy około 40 miejsc stażowych m.in. w Płocku, Warszawie, Włocławku, Trzebini, Jedliczach i Gdańsku.
Ogłoszenia stażowe publikujemy do 3 maja 2021, a staże rozpoczną się od lipca b.r.
 
Przejdź do ogłoszeń stażowych TUTAJ
 
Strona stażu TUTAJ
 


 
 
 
 
 
 
Rozpoczęliśmy staże Kierunek ORLEN 2020
 
Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia i udział w rekrutacji do programu Kierunek ORLEN. Finalnie wybraliśmy 50. autorów najlepiej zrealizowanych biznesowych case studies. Stażyści  podczas półrocznych staży poznają możliwości wynikające z różnorodności Spółek Grupy ORLEN, zdobędą praktyczne umiejętności pod okiem przypisanych opiekunów, wiedzę biznesową i rozwiną kompetencje miękkie uczestnicząc w warsztatach  oraz w spotkaniach indywidualnych z doradcami.
 
W przypadku zainteresowania innymi programami stażowymi zapraszamy do monitorowania zakładki: www.orlen.pl / Kariera  / Drzwi do kariery.
 
fot (7 of 112).jpg 
 
 
Program stażowy Kierunek ORLEN edycja Biznes- upłynął termin aplikowania do programu
 
Zakończyliśmy etap przyjmowania aplikacji do programu stażowego Kierunek ORLEN. Obecnie przeglądamy otrzymane zgłoszenia pod kątem kompletności, czyli czy zawierają CV i zrealizowane biznesowe case studies. Z autorami najciekawszych rozwiązanych case studies  będziemy aranżowali spotkania za pośrednictwem Skype lub bezpośrednio w siedzibie firmy. O terminach poinformujemy indywidualnie telefonicznie na przełomie maja i czerwca. Finalne decyzje odnośnie statusu wszystkich aplikacji również nie zakwalifikowanych do spotkań przekażemy do końca czerwca.
 
Półroczne, płatne staże rozpoczną się w połowie lipca br.
 
Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia. W przypadku ewentualnych pytań, zapraszamy do kontaktu: kierunek.kariery@orlen.pl.
 
bann.png

 
 
Aplikuj do 30 kwietna na staż do programu Kierunek ORLEN

Nietypowa sytuacja epidemiologiczna  zmusiła nas do nietypowego rozwiązania: zmieniliśmy terminy rozpoczęcia staży, w ramach programu Kierunek ORLEN!  Rozpoczynamy staże od połowy lipca, czyli miesiąc później niż planowaliśmy oraz wydłużamy w związku z tym termin aplikowania do programu do 30 kwietnia.
 
Zależy nam na zapewnieniu Wam komfortu planowania kariery i rozpoczęcia stażu w bezpiecznych okolicznościach.
 
Osoby, które już zaaplikowały do programu stażowego, czyli wysłały CV wraz ze zrealizowanym  case study prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Jesteśmy do Waszej dyspozycji na bieżąco pod adresem: rekrutacja.poludnie@orlen.pl. Będziemy też z Wami w kontakcie odnoście etapów rekrutacji.
 
fot (7 of 112).jpg 
 
 
 
 
Program stażowy Kierunek ORLEN. Rozpoczęliśmy rekrutację do V edycji
 
W ramach rekrutacji ro bieżącej edycji naszego flagowego programu Kierunek ORLEN Stażyści rozpoczną sześciomiesięczne staże w połowie czerwca. Na aplikacje i zrealizowane case study czekamy do 14 kwietnia br., natomiast w związku z wyjątkową sytuacją i rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 uwzględniamy ewentualne wydłużenie terminu aplikowania do programu. O ewentualnych zmianach terminu poinformujemy na bieżąco.
 
Aplikuj do programu, jeżeli jesteś studentem lub absolwentem uczelni o profilu inżynieryjnym, ekonomicznym lub biznesowym. Oferujemy wiele różnych możliwości stażowych, czyli niemal 45 ogłoszeń stażowych, w ramach kilkunastu specjalizacji i dziewięciu różnych miast. Staże oferuje osiem Spółek Grupy ORLEN: PKN ORLEN, ANWIL, ORLEN CUK - Centrum Usług Korporacyjnych, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe, ORLEN Serwis oraz ORLEN Upstream.
 
Zadania realizowane podczas stażu będą dostosowane do kierunku wykształcenia i specjalizacji Stażysty, aby przy indywidualnym wsparciu Opiekuna przez sześć miesięcy móc zdobywać praktyczne umiejętności niezbędne do rozwoju przyszłej kariery.
 
Więcej na temat programu stażowego: Kliknij LINK
Ogłoszenia stażowe są dostępne bezpośrednio na stronach Spółek oraz: Kliknij LINK
 
staz_kod.png 
 
 
 
 

Marki Grupy ORLEN