Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ZarządMarcin Rej

Prezes Zarząd

Absolwent studiów magisterskich Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość. Ukończył studia menadżerskie Master of Business Administration na Politechnice Krakowskiej.
W 2000 roku złożył egzamin na Członków Rad Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu działalnością spółek poparte licznymi sukcesami na stanowisku prezesa zarządu. Posiada Certyfikat do prowadzenia ksiąg rachunkowych wydany przez Ministerstwo Finansów.
więcej»                                                                                                                                                               


Tomasz Sanecki

Członek Zarządu

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Rzeszowie, studiów podyplomowych Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i PIKW w Warszawie. Absolwent programu ICAN Power PRO na ICAN Institute w Warszawie. Posiada doświadczenie zarządcze zarówno w instytucjach publicznych, podmiotach komercyjnych i spółkach Skarbu Państwa
więcej» 

 

Krzysztof Famulski

Członek Zarządu

Absolwent studiów magisterskich Akademii Ekonomicznej w Poznaniu o specjalności finanse i bankowość. Ukończył studia menedżerskie Executive MBA (AE Poznań i EAP Berlin). Absolwent programu Advanced Executive Education na ICAN Institute w Warszawie
Karierę zawodową rozpoczynał w Kredyt Bank SA w 1995 roku w departamencie kredytów komercyjnych, następnie był konsultantem wdrażającym systemy ERP w spółce DomData w Poznaniu. W latach 2000-2003 związany z IKB Leasing Polska.
 

Marcin Moksa

Członek Zarządu 

Absolwent  Wydziału Elektrotechniki Automatyki i Elektroniki  Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Posiada tytuł magistra inżyniera na kierunku Automatyka i Robotyka. Ukończył kurs głównych księgowych oraz kurs dla kandydatów do rad nadzorczych. Uczestniczył w wielu szkoleniach menadżerskich, zarządzania zespołem, technik negocjacji i programistycznych.
 
 

                                                                                                                                                                                                   
 
 

Marki Grupy ORLEN