Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
ZarządJarosław Wróbel

Prezes Zarządu

Absolwent studiów magisterskich i studium doktoranckiego Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Ukończył studia podyplomowe na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej, a także studia menedżerskie Executive MBA (Uniwersytet Gdański i RMS Erasmus University) oraz Post-MBA (Uniwersytet Gdański i SBS Swiss Bussiness School). W energetyce od 1992 roku. W latach 1993-1999 związany z Elektrociepłownią „Będzin” S.A., odpowiedzialny za opracowanie i wdrożenie programu restrukturyzacji, a także przygotowanie i przeprowadzenie pierwszego procesu prywatyzacji kapitałowej w polskiej elektroenergetyce, wykorzystującego mechanizm GPW (Nagroda Debiut Roku 2008).


Tomasz Sanecki

Członek Zarządu

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Rzeszowie, studiów podyplomowych Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i PIKW w Warszawie. Absolwent programu ICAN Power PRO na ICAN Institute w Warszawie. Posiada doświadczenie zarządcze zarówno w instytucjach publicznych, podmiotach komercyjnych i spółkach Skarbu Państwa
więcej» 

Krzysztof Famulski

Członek Zarządu

Absolwent studiów magisterskich Akademii Ekonomicznej w Poznaniu o specjalności finanse i bankowość. Ukończył studia menedżerskie Executive MBA (AE Poznań i EAP Berlin). Absolwent programu Advanced Executive Education na ICAN Institute w Warszawie
Karierę zawodową rozpoczynał w Kredyt Bank SA w 1995 roku w departamencie kredytów komercyjnych, następnie był konsultantem wdrażającym systemy ERP w spółce DomData w Poznaniu. W latach 2000-2003 związany z IKB Leasing Polska.
 

Robert Samek

Członek Zarządu 

Absolwent Wydziału Elektrotechniki, Automatyki Informatyki i Elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, gdzie uzyskał tytuł mgr inż. Elektroniki i Telekomunikacji. Ukończył studia podyplomowe w zakresie Ekonomiki i Zarządzania Firmami na Akademii Ekonomicznej w Krakowie.
Karierę zawodową rozpoczynał w 1999 roku w branży telekomunikacyjnej. Początkowo jako Inżynier i Kierownik Działu Eksploatacji. Od 2003 roku Dyrektor Regionu oraz Dyrektor Sprzedaży w firmach Pro Futuro S.A. oraz Netia S.A., ogólnopolskich operatorach telekomunikacyjnych.
 
 

Marcin Moksa

Członek Zarządu 

                                                                                                                                                                                                   
 
 
 

Marki Grupy ORLEN