Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Dlaczego my?
Orlen Południe S.A. funkcjonuje w ramach struktury kapitałowej, jednej z największych w Europie środkowo-wschodniej Korporacji przemysłu naftowego - PKN ORLEN S.A. Działamy w oparciu o standardy Grupy Kapitałowej ORLEN oraz systemy zarządzania, certyfikowane wg standardów ISO.
Dysponujemy doświadczeniem i wykwalifikowana kadrą. Prowadzimy i rozwijamy działalność gospodarczą, w harmonii ze środowiskiem naturalnym i społecznym.
0024-1m.jpgProces regeneracji prowadzimy na uruchomionej w roku 2001, jako najnowocześniejszej w Europie i jedynej w kraju instalacji do rafinacji wodorem. Jako jedyni w Polsce posiadamy specjalistyczny ciąg technologiczny, pozwalający w sposób bezpieczny poddać oleje przepracowane / odpadowe, pełnemu procesowi regeneracji w kierunku olejów bazowych. Nasze instalacje produkcyjne tworzą ciąg technologii pełnego recyklingu olejów odpadowych i są przykładem najlepszej, dostępnej techniki BAT (Best Available Techniques).
Zapewniamy profesjonalną i bezpieczną obsługę odbioru, a poprzez partnerów biznesowych współpracujących w ramach Zintegrowanego Systemu Zbiórki i Przemysłowego Zagospodarowania Olejów Odpadowych - gwarantujemy odbiór olejów przepracowanych / odpadowych z terenu całego kraju.
 
 
 

Marki Grupy ORLEN