Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Rafineria Trzebinia - Eko nie tylko od Święta

24-06-2013  

We współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną, Rafineria Trzebinia koordynowała kolejny ekologiczny  projekt skierowany do najmłodszych uczestników, zorganizowany z okazji Dni Trzebini. W ramach akcji nagrodzone zostały zaangażowanie,  wiedza z zakresu ekologii oraz pro-ekologiczne postawy. Zadaniem najmłodszych uczestników było przygotowanie pracy w dowolnej technice plastycznej, której motywem przewodnim była dziecięca ekologiczna wizja miasta i Rafinerii.
 
Każdy mały artysta otrzymał nagrodę niespodziankę, a autorzy najciekawszych prac otrzymali nagrody specjalne. Udział w ekologicznym konkursie plastycznym był możliwy dla wszystkich, którzy zjawili się na trzebińskim rynku 22 czerwca od godz. 10.00 do 13.00. Finał akcji i ogłoszenie wyników odbyłoa się o godz. 16.00 na placu przy ul. Ochronkowej.
 
Rafineria Trzebinia od dawna angażuje się w promocję proekologicznych postaw wśród mieszkańców miasta. Firma jest m.in. partnerem zimowych akcji - „Drzewko za makulaturę – bądź eko nie tylko od święta”. Tego typu przedsięwzięcia stanowią doskonałe uzupełnienie bieżącej aktywności Rafinerii Trzebinia ukierunkowanej na realizację projektów ekologicznych, a co za tym idzie eliminacji efektów mających wpływ na środowisko naturalne.
 
Aktualnie Rafineria zaangażowana jest w projekt budowy najnowocześniejszej technologicznie oczyszczalni ścieków. ​

 
 
 

Marki Grupy ORLEN