Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Nominacja dla Rafinerii Trzebinia w II edycji plebiscytu Akcenty 2013

04-02-2014  


Rafineria Trzebinia została nominowana w II edycji plebiscytu Akcenty 2013 w kategorii Rynek Biopaliw. Celem konkursu, organizowanego przez Information Market SA, a prowadzonego przez portal e-petrol, jest wyłonienie w drodze głosowania firm oraz instytucji, a także związanych z nimi wydarzeń, które w 2013 roku wywarły znaczący wpływ na rynek paliw w Polsce.

Nominacja dla Rafinerii Trzebinia, lidera w produkcji  biopaliw i biokomponentów w Polsce, związana jest z inwestycjami, jakie Spółka realizuje dla rozwoju segmentu alternatywnych źródeł energii, a przede wszystkim finalizacją pierwszego etapu inwestycji w instalację degummingu – podpisaniem umowy na dostarczenie tej instalacji.  Pozwoli ona na zwiększenie możliwych surowców wykorzystywanych w instalacji bio, co przełoży się na wyższą ekonomikę wszystkich procesów i w rezultacie poprawi jej rentowność.

Głosowanie w plebiscycie Akcenty 2013 potrwa do 31 marca 2014 roku. Odbywa się za pośrednictwem Internetu, na portalu branżowym e-petrol, pod adresem: www.e-petrol.pl/akcenty-2013 .
Już dziś zapraszamy do głosowania na Rafinerię Trzebinia.​

 
 
 

Marki Grupy ORLEN