Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zarząd - Marcin Moksa


Marcin Moksa

Członek Zarządu

Absolwent  Wydziału Elektrotechniki Automatyki i Elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Posiada tytuł magistra inżyniera na kierunku Automatyka i Robotyka. Ukończył kurs głównych księgowych oraz kurs dla kandydatów do rad nadzorczych. Uczestniczył w wielu szkoleniach menadżerskich, zarządzania zespołem, technik negocjacji i programistycznych.

Współwłaściciel firmy informatycznej wdrażającej nowoczesne technologie i rozwiązania dla firm produkcyjnych, handlowych i logistycznych. Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu firmą i zespołami programistów, wdrożeniowców, serwisantów. Stworzył centralny system sprzedażowy do zbierania danych, zarządzania promocjami, analizy sprzedaży i z centralną bazą towarową oraz system informatyczny do pełnej księgowości dla firm produkcyjno-handlowych, zgodnie z normami ISO. Oba systemy zostały wdrożone w kilku tysiącach sklepów w całej Polsce. Nadzorował audyty wdrożeniowe w celu zapoznania się ze specyfiką każdej firmy i dostosowania systemu informatycznego. Kierował projektem budowy interfejsu umożliwiającego producentom oprogramowania sprzedażowego integrację różnych systemów.

Współpracował z firmami chińskimi produkującymi czytniki linii papilarnych i czytniki twarzy w celu budowy systemu rozliczania czasu pracy i zintegrowania go z systemami dostawców. Posiada doskonałą znajomość narzędzi programistycznych i baz danych.

Od 29 listopada 2019 roku pełni funkcję Członka Zarządu Spółki ORLEN Południe S.A.


«powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN