Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Członek Zarządu - Tomasz Sanecki
Tomasz Sanecki 002.jpgTomasz Sanecki

Członek Zarządu

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Rzeszowie, studiów podyplomowych Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i PIKW w Warszawie. Absolwent programu ICAN Power PRO na ICAN Institute w Warszawie. Ukończył studia podyplomowe Executive Master of Business Administration MBA na Collegium Humanum w Warszawie. Posiada doświadczenie zarządcze zarówno w instytucjach publicznych, podmiotach komercyjnych jak i spółkach Skarbu Państwa.
 
Karierę zawodową rozpoczynał w 1999 roku w administracji szczebla regionalnego, pełniąc docelowo funkcję Dyrektora Departamentu, odpowiadając za procesy i procedury wdrażania oraz zarządzanie funduszami strukturalnymi w Małopolsce, m.in. ZPORR 2004-2006, MRPO 2007-2013. Jest również współautorem ekspertyz i publikacji z zakresu instrumentów finansowych polityki regionalnej. Był członkiem grup eksperckich przy MRR, grup negocjacyjnych z KE.
 
Od 2009 roku związany z branżą doradczą i consultingową, gdzie odpowiadał m.in. za procesy przygotowania i realizacji projektów inwestycyjnych, analizy ekonomiczno-finansowe, pozyskiwanie finansowania.
 
Od 2017 roku związany z Tauron Polska Energia S.A. gdzie pełnił funkcję Prezesa spółki Wsparcie Grupa Tauron Sp. z  o.o., m.in. odpowiadał za procesy optymalizacyjne, budowanie CUW w obszarze non-core, realizację usług wsparcia dla podmiotów Grupy TAURON oraz klienta zewnętrznego, budowanie i realizację strategii spółki.
 
Posiada szerokie doświadczenie w obszarach budowania strategii i rozwijania biznesu, przejęciach i integracji, poprawianiu wyników finansowych, kompetencje skutecznego zarządzania pracą dużych zespołów.
 
Od 17 września 2018 roku pełni funkcję Członka Zarządu ORLEN Południe S.A.

 «powrót

 
 
 

Marki Grupy ORLEN