Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Członek Zarządu - Krzysztof Famulski


 


 

Krzysztof Famulski

Członek Zarządu

 
Absolwent studiów magisterskich Akademii Ekonomicznej w Poznaniu o specjalności finanse i bankowość. Ukończył studia menedżerskie Executive MBA (AE Poznań i EAP Berlin). Absolwent programu Advanced Executive Education na ICAN Institute w Warszawie.
 
Karierę zawodową rozpoczynał w Kredyt Bank SA w 1995 roku w departamencie kredytów komercyjnych, następnie był konsultantem wdrażającym systemy ERP w spółce DomData w Poznaniu. W latach 2000-2003 związany z IKB Leasing Polska. Jako prokurent spółki współtworzył organizację na polskim rynku będąc odpowiedzialny za obszary ryzyka, IT, ubezpieczeń, monitoringu i windykacji oraz obsługi posprzedażowej. W 2004 roku przeszedł do Raiffeisen Leasing na stanowisku Dyrektora Departamentu, gdzie stworzył strategię zarządzania ryzykiem w obszarze maszyn i technologii, a w 2006 roku objął stanowisku Dyrektora Sprzedaży spółki na Polskę Zachodnią.
W latach 2007 do 2014 związany z VB Leasing Polska SA na stanowisku członka zarządu. Jako dyrektor zarządzający odpowiedzialny za wdrożenie i realizację strategii spółki na polskim rynku. Zarządzał siecią sprzedaży oraz sprawował nadzór na wszystkimi departamentami spółki.
 
Od 2015 roku związany z Alior Bankiem, gdzie był autorem całej koncepcję biznesu leasingowego, w szczególności współtworzył procesy, procedury i produkty spółki oraz nadzorował stworzenie i wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania całą organizacją Alior Leasing.
 
Od roku 2016 działał jako niezależny ekspert inwestycyjny branżach automotive, finansowej i spożywczej.

«powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN