Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Zarząd


 

Jarosław Wróbel

Prezes Zarządu


 


Grzegorz Juszczyk

Członek Zarządu

Grzegorz Juszczyk od 28 czerwca 2016 roku pełni funkcję Członka Zarządu Spółki ORLEN Południe. Od 1997 roku związany z Tesco w Europie. W początkowym okresie pełnił funkcję  Dyrektora ds. Informatyki odpowiedzialnego za rozwój i wdrażanie grupowych i lokalnych systemów IT, dostarczanie usług IT, ciągłego poprawiania procesów biznesowych. Po przejęciu przez Tesco francuskiej firmy Leader Price na stanowisku Dyrektora ds. Integracji. W kolejnych latach pracował m.in. nad rozwojem firmy, w szczególności zajmował się uruchomieniem nowego kanału sprzedaży internetowej eZakupy, rozwojem sprzedaży hurtowej, usług telekomunikacyjnych.
więcej»


 

Robert Śliż

Członek Zarządu

Robert Śliż od 1 lipca 2017 roku pełni funkcję Członka Zarządu Spółki ORLEN Południe. Jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej, Wydział Chemiczny, specjalność:  Inżynieria i Sterowanie Procesami Chemicznymi. Od 1989 roku związany z przemysłem naftowym. Karierę zawodową rozpoczynał w Rafinerii Nafty Jedlicze pełniąc obowiązki Mistrza na instalacjach ruchu ciągłego. Nadzorował ich funkcjonowanie począwszy od etapu koordynacji produkcji w oparciu o zamówienia i bazę surowcową, bilansowanie i rozliczanie, budżetowanie, zarządzanie majątkiem w tym nadzorowanie prac remontowych i niebezpiecznych.
więcej»

Grzegorz Wysocki

Członek Zarządu

Grzegorz Wysocki od 1 lipca 2017 roku pełni funkcję Członka Zarządu Spółki ORLEN Południe. Jest absolwentem Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, kierunek: geografia o specjalności geografia ekonomiczna. Karierę zawodową rozpoczynał w 1998 roku w PZU S.A. oraz PZU Życie jako agent ubezpieczeniowy. Po czterech latach został Koordynatorem Grupy Dystrybucyjnej gdzie zarządzał kilkunastoosobowym zespołem, zajmował się także rekrutacją i szkoleniem. W 2004 roku Pan Grzegorz Wysocki rozpoczął pracę w sektorze bankowym w Cetelem Bank S.A. kierując podległym zespołem handlowym na terenie województwa podkarpackiego.
więcej»
 
 

Marki Grupy ORLEN