Dla niedowidzącychRozmiar tekstu: AAA
Strafa logistyki, terminal
Spółka ORLEN Południe, Zakład Trzebinia ma jeden z najnowocześniejszych, w pełni zautomatyzowany Terminal wyposażony w instalację dozowania dodatków firmowych do paliw w systemie on-line. System pełnienia autocystern, odpowiednio skonfigurowane ramiona nalewu mają przełożenie na optymalny czas załadunku autocystern i maksymalne skrócenie czasu obsługi przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa procesu 24h/7dni w tygodniu. Posiadamy 5 wysp nalewczych na oleje napędowe, benzyny bezołowiowe i oleje opałowe lekkie oraz ciężkie.

Spółka objęta jest składem podatkowym produkcyjnym co pozwala na przyjmowanie, przechowywanie, komponowanie i wysyłkę produktów akcyzowych w procedurze zawieszenia poboru podatku akcyzowego. Wysyłki w tej procedurze mogą być realizowane w cysternach kolejowych jak i w autocysternach. Duża ilość zbiorników o (pojemność od 0,5 tys. do 10 tys. m3) umożliwia świadczenie usług logistycznych w zakresie szerokiej gamy produktów naftowych i biopaliwowych.

W strukturach ORLEN Południe S.A. funkcjonuje także wyspecjalizowany podmiot realizujący przewozy kolejowe połączone z usługą bocznic lokalnych. Posiadane niezbędne licencje oraz sprawdzone w ciężkiej pracy towarowej lokomotywy oraz lokomotywy manewrowe gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług przy zachowaniu rynkowych stawek obsługi.
 
 

Marki Grupy ORLEN